Безоперційна ліпосакція

В сучасному світі цінують красу досконалого людського тіла. Кожен прагне мати підтягнуту фігуру, стрункі форми і привабливий вигляд. Шлях до такої мрії часом нелегкий. Спорт, виснажливі дієти не завжди дають бажаний результат. Що ж робити? Є чудова альтернатива – безопераційна ліпосакція!

Інша назва цієї процедури – кавітація. Слово означає буквально – пустота, порожнина. Дія спрямована на порушення суцільності жирової тканини, руйнування її і виведення з організму природнім шляхом. Без хірургічного втручання, проколів, анестезії та будь-яких неприємних вражень. Відчутний ефект після першої ж процедури досягається за допомогою ультразвукових хвиль, які спричиняють цикли розширення і стискання жирових клітин. Перепади тиску приводять до утворення порожнин у пласті жиру і його знищення. Результат – зменшення об’єму і більш гладенька і підтягнута шкіра.

Виглядає все так, ніби ви прийшли на УЗД – зручно лягаєте, спеціаліст наносить на проблемну зону специфічний гель і водить по ньому апаратом, який випромінює ультразвук. Все приємно і комфортно. За однин раз може зникнути 400 грамів жиру і 4 сантиметри об’єму. І найголовніше – він не відновлюється! В першу добу після процедури потрібно випити не менше 1,5 літра води, для того, щоб полегшити виведення токсинів. Кількість і частоту сеансів вам визначать особисто. Погодьтесь, це чудовий спосіб швидко привести себе в ідеальну форму!

Такий спосіб корекції фігури може бути прийнятний для жінок і чоловіків різного віку, але потребує певної підготовки. За три дні до безопераційної ліпосакції не можна приймати алкоголь, вживати жирну, гостру, смажену їжу, потрібно пити не менше 2 літрів води. Безпосередньо перед кавітацією потрібно випити 1 літр негазованої води.

Звичайно існують і протипокази. Ні в якому разі не можна проводити процедуру особам, які:

  • вагітні або годують грудним молоком;
  • мають сечокам’яну, жовчнокам’яну хвороби, остеопороз, цукровий діабет;
  • гострі запальні процеси в організмі чи на шкірі;
  • хронічні інфекційні захворювання;
  • поранення, незагоєні шрами на шкірі;
  • наявність кардіостимуляторів, металічних імплантів, тощо;
  • онкологічні хвороби;
  • гепатит В і С;
  • а також під час менструації.

Безопераційну ліпосакцію часто застосовують в комплексі з вакуумно-роликовим масажем або обгортуванням з цілющими маслами. І, звичайно, не можна забувати про збалансоване харчування і відмову від шкідливих звичок!

Не так давно такі послуги отримували лише голлівудські зірки, але сьогодні вона доступна і нам. Ультразвукова ліпосакція – це шанс досягти досконалості для кожного!

Все для краси та здоров'я на бізнес-порталі

Dlab.com.ua

Меню

Параметры

Зарегистрируйтесь, что бы сделать отметку.

Войти

Зарегистрируйтесь, что бы добавить в избранное.

Войти