«КЛТ КРЕДИТ»: грошова надбавка у потрібний момент

Зовсім необов’язково шукати вільний час на похід у банк при появі гострої потреби в додатковому джерелі фінансування. Адже банківський кредит — далеко не єдиний і аж ніяк не оптимальний вихід зі скрутної фінансової ситуації. Достатньо тільки взяти в руки смартфон чи ноутбук, скористуватись планшетом чи настільним ПК, зайти на цю сторінку - https://kltcredit.com.ua/ua/golovna і отримати в режимі онлайн кредит на карту в Україні любого національного банку. До речі, подача заявок здійснюється цілодобово, як у робочі, так і вихідні дні.

Чим привабливе мікрокредитування? Чому програми кредитування банків і ломбардів стають все менш ефективними, з огляду на активне зростання кількості МФО у нашій країні? Серед переваг співпраці з компанією «КЛТ КРЕДИТ» варто відзначити наступні:

  • немає ніякої потреби у відвідуванні офісу — оператор МФО прийме і опрацює заявку у віддаленому форматі. Це відкриває широкі можливості для жителів невеликих міст, сіл і селищ, де не передбачена наявність відділень банків і офісів кредиторів;
  • регулярне проведення щотижневих і святкових акцій дозволяє отримувати щедрі знижки на кредити. «КЛТ КРЕДИТ» також запровадив постійну програму лояльності. Вона передбачає 50%-у знижку на послуги компанії при першому зверненні позичальника і 25%-у — при повторному;
  • кредитні послуги доступні для кожного дієздатного українця, який перетнув межу повноліття, без будь-якої залежності від його діяльності (тут отримують гроші навіть пенсіонери!); вимагається пред’явлення тільки паспорта й ІПН;
  • компанія захищає особисті дані своїх клієнтів (включаючи контактну інформацію) від їх отримання і використання третіми особами;
  • при укладанні угоди підписується спеціальний електронний договір, що має повноцінну юридичну силу і може бути використаний для захисту прав однієї зі сторін співпраці.

Максимум вигоди, мінімум втрат

Максимальна сума, на яку може розраховувати клієнт «КЛТ КРЕДИТ», на сьогодні складає 10000 гривень. Мінімально доступна сума — 500 грн. При першому зверненні до видачі доступно 2500 грн. Хіба зручні такі невеликі суми? Уявіть ситуацію: зарплату видадуть тільки через тиждень, а всі накопичення вже використані. В такий момент безцінну підтримку проявить саме мікрофінансова організація. І не тільки як «кредит до зарплати» цей варіант вигідний і фактично незамінний. Нестача стипендії чи пенсії також може застати зненацька і вимагати додаткових грошових вливань в особистий чи сімейний бюджет. Послуги МФО — це можливість «мінімального» кредитування, позичення незначних сум, які вкрай неохоче видаються у більших закладах.

Термін кредитування може бути вибраний позичальником особисто. Головне — вкластись у доступний діапазон — 7–65 днів. Компанія дозволяє виплачувати борги як достроково, так і продовжувати терміни кредитування за власним бажанням. Для виплати коштів можна скористатись терміналом самообслуговування, особистим кабінетом на сайті компанії (оплата карткою) або ж касою банку.

Цікавий факт: тільки одна із десяти заявок, поданих у банк, отримують схвалення. Що ж тоді робити іншим дев’ятьом людям? Звертатись до «КЛТ КРЕДИТ». Тут кожна третя заявка схвалюється (без урахування помилкових і потенційно шахрайських). Це тільки підтверджує той факт, що МФО куди більш лояльно ставляться до своїх клієнтів, ніж банки.

Усі переваги співпраці з надійним кредитором уже оцінили десятки тисяч українців (див. лічильник поданих і схвалених заявок на офіційному сайті МФО).

Меню

Параметры

Зарегистрируйтесь, что бы сделать отметку.

Войти

Зарегистрируйтесь, что бы добавить в избранное.

Войти