Що повинна в себе включати школа сучасного танцю

Сьогодні у Львові величезна кількість шкіл сучасного танцю, тому конкуренція виникає за кожного клієнта, та якби там не було, обирати завжди клієнтові.

Насамперед студія сучасного танцю має мати величезну палітру різних танцювальних напрямків в сучасному стилі, а не якийсь один із них, тому що яка це тоді школа сучасного танцю, якщо з усього списку танцювальних напрямків – сучасний лише один. Або ж якщо в школі в наявності є взагалі лише один напрямок, але його всебічно розвивають і добиваються вдосконалення, то це школа одного напрямку і називатись вона відповідно повинна так само, наприклад – школа контемпу, або студія хіп хопу і тому подібне.

Великий вибір потрібен для того, щоб у вас був ширший асортимент для вибору. Та в будь-якому випадку перед тим як відвідати ту чи іншу школу, зайдіть для початку на сайт де ви знайдете більше детальної інформації про ті уроки танцю , які ви бажаєте відвідати, а ще краще задзвоніть до студії перед своїм приходом, бо інформація на сайті не завжди співпадає з дійсністю, набір в групу може бути закритим, або ж такої групи в даний момент немає ,чи ще якісь моменти про які забули вказати на інформаційному сайті.

Як повинні проходити уроки з танців в таких закладах

Для того щоб ви або ваша дитина вийшла якомога задоволенішою після уроку, вам потрібно розуміти що за тренер проводитиме цей урок. Зараз багато як «самоучок» так і професійних тренерів із хореографічною освітою та різними вислугами, і тут частіше за все люди обирають другий варіант, що не завжди вірно, в такому випадку керуватись потрібно інформацією про те скільки в людини особистої практики в статусі тренера або педагога, поганий хореограф довго не протримається в цьому статусі!)

Від того скільки практики у вашого тренера залежатиме і те як проходитиме урок. Також не забудьте правильно обрати тип групи в якій ви будете займатись, це буде група для початківців чи група для підготовлених та бувалих танцівників, звичайно що від цього також залежатиме проведення заняття. Якщо ви новачок а потрапили в групу для «продвинутих», в групу «про» то відповідно що і відчувати ви себе будете там незручно та ніби не в своїй тарілці, та й матеріал не встигатимете закріплювати, в таких групах звичайно що орієнтуються на тих учнів які давно займаються. Якщо ж навпаки, ви вже підготовлений танцівник, а потрапили в групу для початківців, то вам там просто на просто стане нецікаво і урок пройде дарма і час буде також потрачено в пусту.

Тому обираючи школу танцю та групу для занять, не забувайте звертати увагу на такі важливі фактори!)

Меню

Параметры

Зарегистрируйтесь, что бы сделать отметку.

Войти

Зарегистрируйтесь, что бы добавить в избранное.

Войти