Термоодеяло для обгортання: специфіка обладнання

У сучасній апаратної косметології уходовые процедури за обличчям і тілом не передбачають безпосереднього контакту клієнта з фізичними факторами впливу, особливо електричним струмом. Мікрострумова терапія, міостимуляція, безін'єкційна мезотерапія та інші процедури проводяться дипломованим фахівцем. Сила струму, потужність підбираються індивідуально, ризик отримання потенційно можливих неприємних відчуттів зведений до мінімуму. Термоодеяло для обгортання – єдиний вид спеціалізованого обладнання, в якому технічні показники, особливо робоча напруга, впливають безпосередньо на людину. Безпека клієнта, відповідність електричного термообладнання загальним міжнародним вимогам з техніки безпеки, відповідність заявлених виробником технічних характеристик реальним-головні умови для придбання якісного і безпечного изделияр.

Термоодеяло для обгортання: швидкий результат

Сучасний світ живе в прискореному темпі життя. Його вимоги передбачають стрімкий обмін інформацією, швидке реагування, миттєвий результат. В цьому і полягає основне протиріччя зі сферою краси, в якій для досягнення стійкого пролонгованого ефекту потрібно певний час. Звичайно, якщо мова не йде про використання радикальних методів – хірургічного втручання, ін'єкційних процедур. Термоодеяло для обгортання – один з небагатьох видів обладнання, яке здатне примирити самого нетерплячого клієнта з суворою дійсністю чекати результат. Його застосування значно прискорює видимий ефект від процедури - і відвідувачів переконують в цьому його власні очі.

Косметологічні процедури з використанням професійного спецобладнання у своїй більшості викликають мінімальні відчуття – ультразвук, наприклад, або електричний струм. Застосування всіх апаратних методів впливу на шкіру в першу чергу орієнтовано на комфортні відчуття, відсутність болючості. Потужність струму, інтенсивність ультразвуку, сила і глибина вакууму – косметолог починає підбирати їх у комунікації з клієнтом з мінімальних показників. Термоодеяло для обгортання – виріб, специфіка якого передбачає саме інтенсивні відчуття самої людини. Активне потовиділення, реально відчутний ефект сауни-ці почуття дуже переконливо говорять про те, що гроші за процедуру витрачені не дарма, обладнання дійсно "працює".

Термоодеяло для обгортання: в комплексі – краще

Комплексні програми, в яких кожна процедура посилює і доповнює дію іншої, мають більш високу ефективність, ніж застосовуються окремо методики. Це стосується програм по догляду, лікування, омолодження шкірних покривів як обличчя, так і тіла. Практикуючий косметолог набуває з кожним новим клієнтом безцінний професійний досвід, формуючи власні маленькі робочі секрети know how, що дозволяють досягати високої стійкої якісної результативності своєї роботи. Термоодеяло для обгортання – обладнання, яке можна використовувати як самодостатню процедуру, для посилення ефективності інших методів, як важливу складову широких комплексних програм, ситуативно як разовий експрес-метод.

Спеціаліст по тілу, розуміючи специфіку освіти і появи тієї ж апельсинової скоринки в проблемних місцях, може запропонувати своїм постійним клієнтам оптимальну програму корекції ваги, моделювання фігури, що включає кілька процедур. Термоодеяло для обгортання відмінно поєднується з антицелюлітним ручним або апаратним масажем, пресотерапією, лімфодренажний масаж. У фахівця завжди є вибір – використовувати його окремо, в сукупності, або запропонувати як дієвий бонус. Головне – мати під рукою одноразові костюми в достатній кількості.

Термоодеяло для обгортання: якість і надійність

Компанія «Бьюті Сервіс Україна» працює на ринку професійного обладнання нашої країни вже 15-ий рік. Наша продукція успішно функціонує в багатьох клініках, СПА-центрах, великих салонах і маленьких кабінетах краси, допомагаючи косметологам напрацьовувати високу репутацію, постійно розширювати перелік пропонованих послуг, отримувати моральне, емоційне, матеріальне задоволення від своєї роботи.

Гарантія на нашу продукцію складає в залежності від моделі 12 або 18 місяців. Термоодеяло для обгортання представлено як окрема продукція (моделі 9003, 9003В) і як опція в апараті для корекції фігури (модель комбайна 8108F).

Якість матеріалу, форма крою вироби, можливість автономної роботи окремих секцій, їх окремого відключення, можливість установки потрібного температурного режиму в кожній секції автономно, безпека для клієнта – реальні характеристики нашої продукції.

Наш виставковий зал працює за адресою: м. Київ, вул. Шутова, 9А, офіс 126. У ньому представлені всі косметологічні комбайни, обладнання для термопроцедур, пресотерапія і багато іншого.

Меню

Параметры

Создайте учётную запись для сохранения любимых товаров.

Войти

Создайте учётную запись для использования списков пожеланий.

Войти