Вдало підібрані напівчеревики - візитна картка стильного чоловіка

Ні для кого не таємниця, що у створенні чоловічого образу чи не визначальна роль належить взуттю. Залежно від його стилю, фасону, матеріалу та стану можна зробити багато цікавих висновків про господаря. Але для створення цілісного стильного образу цього недостатньо. Необхідно зуміти розібратися в заплутаному світі моди. Які ж чоловічі напівчеревики потрібно придбати, щоб відчувати себе впевнено та комфортно? В даній статті ми спробуємо надати відповіді на це та подібні запитання.

Яке взуття називають напівчеревиками та як їх відрізнити?

Зазвичай напівчеревики - це літнє чи демісезонне взуття, висота якого доходить до щиколотки, повністю закриваючи тильну частину гомілки. Бокові деталі, які огортають гомілковостопний суглоб ноги, називаються берці. У напівчеревиків вони нижчі, ніж у черевиків але вищі, ніж у туфлів. Їх висота закінчується, досягнувши кісточки на нозі. Всі моделі нижче зазначеного рівня іменують туфлями.

Суттєво відрізняються зазначені види взуття за своїм призначенням. Черевики використовують для захисту ніг від холоду, непогоди, для пересування по місцевості, що має складний рельєф. Туфлі - легкий вид «одягу для ніг», не призначений для використання в холодну пору року. Їх виготовляють з тонших і еластичніших матеріалів. Напівчеревики - найбільш поширений і універсальний варіант, що успішно служить для повсякденного і вихідного використання, для роботи, відпочинку, туризму та інших цілей.

Види напівчеревиків

Найбільш поширений поділ - на моделі з використанням шнурівок та без них. Є правило, згідно з яким відсутність шнурівки виключає використання напівчеревиків для ділових зустрічей. Саме цей елемент є прохідним квитком необхідним для віднесення до категорії ділового взуття.

Перелічимо основні моделі із шнурівками:

  • оксфорди;
  • дербі;
  • лофери (або лоуфери);
  • монки.

А тепер детальніше. Спершу про класику - оксфорди та дербі.

Оксфорди (the Oxford). Модель передбачає закриту шнурівку, яка є ознакою її впізнаваності. Попередники оксфордів - британські балморали. Носили їх ще у 18 сторіччі. Ці напівчеревики разом із смокінгом чи фраком або діловим костюмом просто створені для бездоганного класичного образу чоловіка. Вони незамінні для урочистостей, але для повсякденного використання бажано вибрати іншу модель.

Дербі — більш універсальний, вільний та зручний варіант. Такі моделі мають відкриту шнурівку, їх бокові частини (берці) находять на союзку (передню частину) та скріплені з нею видимими швами. Бувають з перфорацією і без неї. Використовуються у якості щоденного взуття офісними та багатьма іншими категоріями працівників. Цілком підійдуть для неформальних заходів. Варіанти чорного кольору підійдуть для офіційних цілей. Коричневі гармонійно виглядають із джинсами чи навіть чиносами.

Далі - про більш зручні і повсякденні моделі чоловічих напівчеревиків без шнурівок.

Лофери - модель без шнурівок, яка за зовнішнім виглядом дещо нагадує мокасини. Для цього виду взуття характерний невисокий каблук, щільна підошва, на берцях розташовані кисточки (сучасні варіанти останню деталь упускають). Гармонійно виглядають з брюками не ділових фасонів і навіть джинсами.

Монки. Попередниками моделі вважають чернечі туфлі, що зазвичай носили в прадавні часи. Таке взуття гармонійно підходить до вузьких звичайної довжини або завужених вкорочених (довжиною до кісточки) італійських чоловічих брюк. Гарним доповненням до них може слугувати блейзер.

Отже, бути стильним доступно не лише обраним улубленцям долі, що користуються порадами відомих модельєрів. Почуття стилю виховується поступово. Створення гармонійного образу сучасного чоловіка в значній мірі залежить від правильного вибору взуття. Важливо підібирати моделі, що відповідають місцю та часу, підходять до способу життя, зовнішності людини та є комфортними у використанні.

Меню

Параметры

Зарегистрируйтесь, что бы сделать отметку.

Войти

Зарегистрируйтесь, что бы добавить в избранное.

Войти